Przejdź do treści
Biuletyn Informacji Publicznej

OGŁOSZENIE

Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku informuje mieszkańców miejscowości Przewłoka, że w dniu 16.09.2021r. (czwartek) nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach                                    od 9:00 do 12:00.

Prosimy o zabezpieczenie zapasów wody.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy !

Aktualności

                         Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku z uwagi na panujące upały oraz znaczny wzrost zużycia wody pobieranej z sieci wodociągowych apeluje o ograniczenie używania wody konsumpcyjnej do celów gospodarczych. Uprzejmie informujemy, iż w okresie trwającej suszy, prosimy o ograniczenie poboru wody z sieci wodociągowej do podlewania ogródków. Ewentualnie podlewanie należy rozpocząć dopiero po godzinie 23:00. Pozwoli to uniknąć zakłoceń pracy sieci wodociągowej. Przypominamy Państwu o możliwości zbierania deszczówki do celów ogrodniczych.                                               

Szanowni klienci

       W związku z wzrostem zachorowań na COVID-19 w naszym regionie Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że klienci mogą załatwić sprawy pilne tylko w sekretariacie Spółki z zachowaniem określonych zasad bezpieczeństwa - w pomieszczeniu może znajdować się jeden interesant, obowiązuje noszenie maseczek na twarzy (zasłaniając usta i nos) oraz dezynfekcja rąk przed wejściem.

          W trosce o bezpieczeństwo zachęcamy do wpłat bezgotówkowych oraz dokonywanie wpłat za pomocą kanałów bankowości elektronicznej.

           Wszystkie wnioski i pisma można składać w sekretariacie w wyznaczonym miejscu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biura : biuro@zuw.slupsk.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 59 843 00 93.

                                         Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy !


Pliki do pobrania

formularze, wnioski

 

Zgłoś awarię
wodociągową
:

509 204 268

603 204 151

Zgłoś awarię
kanalizacyjną

509 204 274

500 114 106

back to top